از آن جایی که حمل و نقل به شهرستان کاملا تخصصی است در ابتدا باید اطلاعات کاملی درباره ی نوع بار ارسالی داشت و سپس مناسب ترین راه برای انتقال آن را انتخاب کرد.

دسته بندی بارها برای حمل و نقل به شهرستان به صورت زیر است :

حمل خورده بار به شهرستان : خورده بار یکی از پر دردسرترین اموری است که هر انسانی ممکن است در زندگی آن را تجربه کند و اگر قرار باشد ارسال خورده بار از شهری به شهر دیگر انجام شود، دردسرهای آن دو چندان می شود.

اشیای با ارزش : این دسته از اشیا ارزش مادی بسیار زیادی دارند و حمل آن ها نیازمند دقت بسیاری است. برای مثال وسایل پزشکی، وسایل آزمایشگاه، مواد شیمیایی،اسناد و مدارک ، وسایل با ارزشی مثل طلا و جواهر و … را می توان در این دسته بندی جای داد.

برای حمل خورده بار به شهرستان راه های گوناگونی وجود دارد، یکی از آن ها سپردن مرسوله به شرکت معتبر محموله است که در این زمینه فعالیت می کنند و می توانند با استفاده از تخصصشان بارها را به صورت اصولی بسته بندی و حمل کنند.

 

وسایل مختلف جهت ارسال بار به شهرستان

 

در حال حاضر حمل و نقل به شهرستان توسط کامیون، وانت بار، کامیونت، اتوبوس و هواپیما انجام می شود که هر کدام از آن ها با توجه به نوع کالا و زمان تقریبی که برای ارسال آن نیاز دارد، می تواند روش مناسبی باشد.

استفاده از هواپیما می تواند روش مناسبی برای حمل کالا های سوپر لوکس باشد، همچنین این روش نسبت به راه های دیگر اندکی گران تر است، اما سرعت بیش تری دارد.

اگر می خواهید کالا های زیادی را از شهری به شهر دیگر انتقال دهید بهتر است از کامیون و وانت بار و کامیونت استفاده کنید . این روش مناسب ترین راه برای حمل بار است. با توجه به این که شرکت های حمل و نقل تخصص ویژه ای در جابه جایی بار دارند پس در همه ی مرحله از بسته بندی، بارگیری و حمل بار از نیروهای متخصص استفاده می کنند و آسیب به کالاها را به حداقل می رسانند.

خوشبختانه در چند سال اخیر با ورود شرکت های حمل و نقل به فضای رقابتی، انتقال بار از شهری به شهر دیگر به صورت کاملا تخصصی انجام می شود و شما می توانید با قیمت منصفانه، با سرعت زیاد بارهای خود را بین شهرهای مختلف جا به جا کنید.

در حال حاضر بیشتر شرکت های حمل و نقل کالاهای شما را بیمه می کنند بنابراین در صورت بروز خسارت همه ی هزینه ها به صورت کامل پرداخت می شود .

در آخر اگر قصد ارسال بار یا مرسوله به شهرستان را دارید، می توانید از محموله استفاده کنید و کاملا آنلاین مسئولیت حمل و نقل بار به شهرستان را برعهده ما بگذارید. محموله با استفاده از پرسنل مجرب کالاهای شما را با سرعت و امنیت بسیار جابه جا می کند.